Slovaški atentat in Slovenija: nasilje se vedno ...

Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Diverzantska akcija: Viole v Ljubljani napadle ...

Skrito v raju: Renato šokiral z maščevanjem

Scheffler 23 pm Ekipa24.si

Številka ena na svetu v lisicah! Ne boste ...

0 09.04.2022 20:14:55

Inter drži korak z vrhom

Nogometaši milanskega Interja so v 32. krogu italijanske lige premagali Verono z 2:0. S tem so se točkovno izenačili z drugouvrščenim Napolijem, a imajo v primerjavi z njim še tekmo v dobrem.

Inter, pri katerem je Samir Handanović branil celo tekmo, je večji del posla opravil v prvem polčasu, ko sta v 22. in 30. minuti zadela Nicolo Barella in Edin Džeko. Pred tem sta se Empoli in Spezia razšla z 0:0, pri čemer je Petar Stojanović igral celo tekmo za domače, Leo Štulac pa ni dobil priložnosti za igro.

V nedeljo bosta dogajanje odprla Genoa in Lazio, nato pa bo Venezia Domna Črnigoja igrala proti Udineseju, Napoli proti Fiorentini, Sassuolo proti Atalanti Josipa Iličića, Roma proti Salernitani Vida Belca, Torino pa proti vodilnemu Milanu. Ta ima 67 točk, Inter in Napoli pa po 66.

V ponedeljek bosta krog končali Bologna in Sampdoria.

Značke: nogomet, italija