Kate Middleton - okrevanje v ‘raju’

doncic 11 Ekipa24.si

Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

0 08.04.2022 09:10:04

KAAAJ?! Ufff, kaj je Payet naredil KURTIĆU in soigralcem! To je bil zadetek sezone, česa takšnega pa še ne! (video)

Slovenski nogometni reprezentant Jasmin Kurtić je s solunskim Paokom izgubil prvo tekmo četrtfinala konferenčne lige na gostovanju pri Marseillu. Nekdanji evropski prvak je bil boljši z 2:1, Kurtić pa je odigral celo tekmo in si ob koncu prislužil rumeni karton.

Francozi so bili ves čas boljši tekmec in bi si zaslužili višjo zmago. Zapravili so veliko priložnosti, medtem ko je grška ekipa izkoristila svojo edino. Po prvem polčasu je bilo 2:0 za Marseille, gola sta dosegla Gerson v 13. (dišalo je po nedovoljenem položaju, a v konferenčni ligi VAR-a ni) in Dimitri Payet v 45. minuti. Še posebej slednji je poskrbel za enega lepših zadetkov v letošnji sezoni.

Na začetku drugega dela pa so gosti izenačili, strelec gola je bil Omar El Kaddouri, ki je na igrišče prišel po odmoru.

Značke: payet, marseille