Alex Volasko in Lara o svoji zvezi: Ljubezen je ...

Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

0 07.04.2022 16:56:32

NORE SCENE na KOSOVU! Vdor na igrišče! Gledalci BRCALI golmana v GLAVO, splošni pretep (video)

zajem zaslona
Kosovska nogometna liga je je bila izjemno izenačena na vrhu do te nedeljo, ko se je zgodil hud incident.

Na sporedu je bil derbi med vodilnima ekipama lige FC Gjilani in FC Ballkani. Slednji so bili pred to tekmo na prvem mestu kosovske lestvice in Gjilani bi se z zmago proti Ballkaniju približali na dve točki razlike. In domačim Gjilanim je šlo vse narobe, saj so po golu Krasniqija gostje vodili še v 93. minuti. V 95. minuti pa je ob zadnjem napadu domačih v kazenski prostor gostov prišel tudi domači vratar Enea Kolici. In, kot se to rado zgodi, je po žogi s kota Kolici dosegel gol in izenačenje. No, potem pa so navijači vdrli na igrišče in se spravili na gostujočega vratarja Stivija Frasherija. Medtem, ko so se domači igralci veselili, pa so navijači začeli s pretepanjem igralcev Ballkanija. Posebej so se spravili na vratarja, katerega so najprej zbili na tla, nek gledalec pa ga je začel brcati v glavo. Na srečo ni utrpel hujših posledic. No, zveza pa je zaradi vdora gledalcev na igrišče tekmo registrirala s 3:0 v korist gostujočega moštva Ballkani. Gledalci so torej svojemu klubu res naredili medvedjo uslugo.

Značke: kosovo, nasilje