56.532 evrov: to je rekorder po zaslužku med ...

Ljubezen iz šova: V štirih letih tretjič ...

kolesarska dirka gvatemala Ekipa24.si

Noro! Ali je namerno zrušila kolesarja kot v ...

0 12.09.2021 19:54:31

Chelsea in Liverpool kot siamska dvojčka

Nogometaši Liverpoola so v 4. krogu angleškega prvenstva v gosteh s 3:0 premagali Leeds in se z deseto točko pridružili vodilnima ekipama Manchester Unitedu in Chelseaju.

Zanimivo je, da se Chelsea in Liverpool nikakor ne moreta ločiti na prvenstveni lestvici, saj vsak krog beležita identičen rezultat in imata tudi po četrtem krogu isto število točk in isto razliko med danimi in prejetimi goli. Sicer nekoliko slabšo kot United, tako da delita drugo mesto.

Četo Jürgena Kloppa je v Leedsu v 20. minuti v vodstvo popeljal Mohamed Salah, drugi gol je v 50. minuti dosegel Fabinho, končni rezultat pa je v sodnikovem podaljšku postavil Sadio Mane.

To je bila tudi edina nedeljska tekma 4. kroga, v ponedeljek se lahko vodilni trojki pridruži še Everton, če premagal Burnley.

Značke: nogomet, anglija