Luka Dončić po veliki zmagi: 'Počutim se ...

Kaj se danes dogaja s prvim zmagovalcem ...

Celjani mislijo resno! Snubili Modrića in ...

3 14.05.2021 08:19:13

V ŠPANIJI VRE! Modrić s pravo lepotico izzval Jana OBLAKA! Lahko Hrvat prepreči slovensko veselje?!

V španskem prvenstvu je dva kroga pred prvenstvom izjemno napeto.

Nogometaši Real Madrida so v 36. krogu španskega prvenstva preživeli gostovanje v Granadi, zmagali s 4:1 in ostajajo v igri za naslov prvaka. Dva kroga pred koncem imajo dve točki zaostanka za mestnim tekmecem Atleticom, pred Barcelono pa imajo dve točki prednosti.

Real je v 17. minuti v vodstvo s prekrasnim zadetkom popeljal Luka Modrić, v sodniškem podaljšku prvega polčasa je vodstvo povišal Rodrygo. V drugem delu so Madridčani pobudo prepustili tekmecem, kar se jim je maščevalo v 71. minuti, ko je zaostanek znižal Jorge Molina. Toda prejeti gol je varovance Zinedina Zidana streznil, spet so pritisnili na vrata tekmecev, Alvaro Odriozola je v 75. minuti izkoristil podajo Edena Hazarda. Končni izid je po veliki napaki domače obrambe na čelu z vratarjem postavil Karim Benzema.