Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

oblak danilovic Ekipa24.si

Takšnega Oblaka ne poznamo! Njegova izbranka je ...

3 07.11.2019 06:24:43

EPSKI POTOP Dinama v zadnji SEKUNDI! Imeli so 3:1 v 89. minuti, zgodilo pa se je nekaj NEPREDSTAVLJIVEGA (video)

Hrvaški Dinamo je imel v rokah zmago za napredovanje v izločilne boje lige prvakov.

Zagrebčani so namreč v 89. minuti tekme vodili že s 3:1, a do konca tekme tri točke izpustili iz rok v epskem slogu. Najprej so v 13. minuti tekme povedli gosti, za katere je zadel Alan Patrick, a vodstvo je bilo kratkotrajno, saj je že 12 minut kasneje izenačil Bruno Petković. Sledila pa je nora, res nora končnica tekme. Začelo se je v 74. minuti, ko je bil najprej izključen Nikola Moro, le nekaj minut kasneje pa pri gostih še Marlos.

Sledile so zlata vredne minute za Dinamo, saj sta Luka Ivanušec v 83. minuti in Arijan Ademi v 89. minuti Dinamo popeljala na prag zmage. Velike zmage. A Šahtar je imel drugačne načrte. Najprej je izid v 93. minuti znižal Junior Morales, nato pa so sledile najbolj dramatične sekunde, kar jih Hrvati pomnijo. Igrale so se zadnje sekunde tekme, v kazenski prostor je prišel vratar Ukrajincev Pjatov. Prav on je bil žrtev prekrška Dinamovega nogometaša Theophila, saj ga je udaril v glavo, Brich pa je pokazal na enajstmetrovko, ki jo je v 98. minuti uspešno izvedel Tete in priigral točko.

Na vrhu lestvice je Manchester City z 10 točkami, sledita Šahtar in Dinamo s po 5, na zadnjem mestu pa je Atalanta, ki je sinoči remizirala s Cityjem (1:1).

Značke: dinamo, šahtar