Anže Logar izzval Janšo: »Pripravljen sem na ...

ue
ue
0 21.02.2018 22:30:48

Človek HOBOTNICA! Je to mogoče, kaj je ubranil De Gea? (video)

Sevilla in Manchester United sta na prvi tekmi osmine dinala lige prvakov igrala 0:0.

Največ zaslug za ugoden izid Angležev ima prav gotovo vratar David De Gea. Posebej v prvem polčasu je spravljal v obup igralce Seville, ki so imeli kar nekaj priložnosti oziroma dobrih strelov, a je bil vratar Uniteda vselej na mestu.

Španec je bil z naskokom prvo ime tekme, obramba iz sodnikovega dodatka prvega polčasa pa bo posebej ostala v spominu. Takrat je Luis Fernando Muriel dobil predložek le nekaj metrov od vrat, bil povsem sam in Kolumbijec bi De Geo lahko vprašal, kam mu z glavo porine žogo v mrežo, toda udaril je preblizu vratarja, ki je z bravurozno reakcijo rešil zanesljivi zadetek. Neverjetno!

Na drugi nocojšnji tekmi je Šahtar doma z 2:1 premagal Romo, čeprav so Italijani ob polčasu vodili.