Namesto države bo služil zasebnik: 2,55 milijona...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

jankovic hokej Ekipa24.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

0 17.02.2018 19:43:37

UH, kakšna mojstrovina Neymarja! KDOR ZNA ZNA (video)

PSG se je po spodrsljaju v Madridu proti Realu znesel nad Strasbourgom v 26. krogu francoske lige.

Presenetljivo so povedli gostje že v šesti minuti, ko je zadel Aholou, toda PSG je stvari kmalu postavil na pravo mesto. Prvi zadetek za Parižane na tekmi je dosegel Draxler v deseti minuti, 11 minut kasneje pa je pravi nogometni ples uprizoril Neymar. Delo je v prvem polčasu dokončal Di Maria, v drugem polčasu pa je dvakrat zadel še Cavani. Parižane malce skrbi le to, da so spet dopustili, da so jim povprečni gostje zabili dva gola, na 2:3 je namreč znižal Bahoken, potem pa je spet na sceno stopil Cavani.

Značke: neymar, psg