Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

Andreja Špeh iz MasterChefove kuhinje na Japonsko

0 17.09.2017 17:15:50

Bivši član Olimpije zabil dvakrat in lovi naziv NAJBOLJŠEGA STRELCA LIGE (video)

vszi
Medtem ko slovenski ljubitelji športa čakajo finale evropskega prvenstva v košarki, so dejavni tudi slovenski nogometni legionarji.

Med tistimi, ki so konec tedna močno opozorili nase, je tudi nekdanji član Olimpije Filip Valenčič. Član HJK-ja iz Helsinkov, je v derbiju 27. kroga gostoval pri Ilvesu in se veselil zmage s 4:1. Njegov klub ima šest krogov pred koncem sezone na vrhu lestvice že 18 točk prednosti pred zasledovalci in bo (spet) osvojil naslov prvaka.

Po dobrem mesecu pa je 25-letnik iz Valburge končno prekinil svoj strelski post in k zmagi prispeval dva zadetka. Dvoboj je začel v udarni zasedbi gostov, v 69. minuti je z diagonalnim strelom z levico zadel za vodstvo z 1:3 (akcija se začne pri 8:10 minute), devet minut pozneje pa je z roba kazenskega prostora natančno meril še z desnico (akcija se začne pri 11:00 minute) in postavil končni rezultat obračuna - svoj strelski izkupiček je tako povišal na 13. Na ligaški lestvici strelcev je zdaj tretji in samo za zadetek zaostaja za vodilnim dvojcem.