»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

2 16.09.2017 19:20:53

Kakšen preobrat! ZASMEHOVALI so njegov prihod, se jezili, danes pa je postal JUNAK Barce! (video)

Barcelona ostaja edina neporažena ekipa v la ligi.

Katalonci se danes niso ravno izkazali, a vseeno so na koncu prišli do nove zmage, z 2:1 so v 4. krogu španskega prvenstva slavili v gosteh pri Getafeju.

Sicer je treba poudariti, da si nagrado za najlepši gol tekme zaslužil "golčina" Šibasakija, ki je v 39. minuti z mojstrskim volejem matiral Ter Stegna.

Getafe je v vodstvu ostal do 62. minute, ko je izenačil Denis Suarez, junak katalonskega moštva pa je bil tokrat Paulinho, ki je zadel v 84. minuti.

Paulinho je poleti prišel v Barcelono, vendar pa ga navijači niso lepo sprejeli. Zanj so klubu iz kitajske lige plačali 40 milijonov evrov in so od njega po odhodu Neymarja pričakovali več. Veliko minutaže do zdaj ni dobil, vsekakor pa je dokazal, da bi si jo več zaslužil v prihodnosti.