Poslanski turizem: za tri dni v resort na ...

Slovenka leta odpuščena: vrata ji je pokazala ...

Skrito v raju: Zaključek 1. sezone zaznamovale ...

Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

33 10.08.2017 21:42:23

IZRAELCI POSLALI GLASNO SPOROČILO MARIBORU: Vijoličasti, bojte se! Hapoel s strašno igro do ...

Drago Wernig - TAKA
Hapoel Be'er Sheva je poslal zelo glasno sporočilo Mariboru pred prvim dvobojem v zadnjem krogu kvalifikacij za ligo prvakov.

Izraelski državni prvak Hapoel Be'er Sheva se je v izraelskem superpokalu pomeril z izraelskim pokalnim zmagovalcem Bnei Yahuda in ga uspel zlahka premagati. Hapoel je uspel slaviti s 4:2, še enkrat več pa je pokazal svojo veliko napadalno moč.

Hapoel je po prvem polčasu v Netanyi vodil z 1:0, zadetek je dosegel Mohammad Ghadir. V drugem polčasu so najprej pri Yahudi uspeli priti do izenačenja, iz enajstmetrovke je zadel Buzaglo. Le štiri minute po izenačujočem zadetku Yahude je Hapoel znova vodil, tokrat je zadel odlični češki napadalec Pekhart. Yahuda je še enkrat uspela priti do izenačenja prek Kandila, toda Hapoel se ni dal. Do konca tekme je zabil še dva zadetka in se zanesljivo veselil prve lovorike v novi sezoni.