Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

matej mohoric 24 mm Ekipa24.si

Matej Mohorič o nedolžni ureznini, ki mu je niso...

8 15.03.2017 10:05:45

Tako to počne zvezdnik iz pivnice: Vardy se je razjezil in pošteno premlatil ... samega sebe!? (video)

Napadalec Leicester Cityja je ob zgodovinskem uspehu lisic poskrbel za edinstvene prizore.

Leicester je proti Sevilli vodil 2:0, imel je igralca več in nekaj minut pred tem je preživel enajstmetrovko, s katero bi Španci lahko iztržili podaljške. Tekla je 88. minuta, Jamie Vardy je šel sam proti vratom in imel je idealno priložnost zapečatiti rezultat pred dramatično končnico.

Mnogi so žogo že videli v mreži, toda Vardy je meril precej previsoko in Sevilli dal še eno življenje, še eno priložnost. Velika neumnost, ki pa se jo je najbolje zavedal prav on sam. In tudi prav on sam se je zanjo najbolj kaznoval. Tudi zelo boleče.

Ko je videl, kaj je naredil, se je Jamie začel s pestmi mlatiti po obrazu, kot da bi mlatil najhujšega sovražnika. Prizoru je bilo komajda mogoče verjeti in seveda je postal velika spletna uspešnica. posnetek najdete spodaj, prepričani smo, da vas bo zabaval.

Vardy seveda ni bil kaznovan, kajti pravilnik predvideva kazni za nasilje nad nasprotniki in soigralci, ne tudi nad samim seboj. Tudi Sevilla pa zapravljene priložnosti na koncu ni kaznovala, ostalo je pri 2:0.

Značke: vardy, leicester