56.532 evrov: to je rekorder po zaslužku med ...

kolesarska dirka gvatemala Ekipa24.si

Noro! Ali je namerno zrušila kolesarja kot v ...

0 12.03.2017 18:10:12

Celtic po 22 zaporednih tekmah prvič brez zmage na derbiju

Nogometaši škotskega Celtica so po 22 tekmah, na katerih niso oddali niti točke, danes prvič ostali brez polnega izkupička. Na škotskem derbiju so igrali neodločeno 1:1 z mestnimi tekmeci iz Glasgowa Rangers.

Celticu je sicer dobro kazalo skoraj do konca obračuna, saj so po golu Stuarta Armstronga vodili od 35. minute. Točko pa je moštvu Rangers zagotovil Clint Hill dve minuti pred koncem tekme.

To je bila prva tekma za Celtic po 18. septembru lani, ko je igral neodločeno z Invernessom, na kateri ni zmagal. Kljub temu pa so zeleno-beli še nepremagani v letošnjem škotskem prvenstvu in imajo po 35 krogih kar 25 točk naskoka pred Aberdeenom.

Današnji obračun med Celticom in Rangers je bil že 405. v zgodovini enega najstarejših derbijev na svetu. Uspešnejši na derbijih Old Firm so modri, ki imajo 159 zmag, Celtic pa jih je dosegel 149.

Značke: nogomet, sta