crypto.com arena Ekipa24.si

Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

0 11.12.2016 13:01:06

Real v polfinalu z mehiško Americo

Silvio Romero je v četrtfinalu svetovnega klubskega prvenstva v Osaki z dvema zadetkoma v 58. in 74. minuti mehiški ekipi Americi zagotovil zmago z 2:1 (0:1) nad azijskimi prvaki Jeonbuk Motors. Južnokorejsko zasedbo je v vodstvo v 23. minuti povedel Kim Bo-kyung, kar ni bilo dovolj za končni uspeh. Mehičane v polfinalu čaka Real Madrid.

Romero je po vodstvu Jeonbuk Motors po slabi uri nogometne igre najprej izenačil po zadetku z glavo, nato pa Mehičanom zagotovil zmago, ko je po odboju Kima Shin-Wooka žogo preusmeril v mrežo.

Ekipa Americe je Jeonbuk izločila v četrtfinalu tega tekmovanja že pred desetletjem. Za preboj v finale bo morala premagati evropske prvake Real Madrid v četrtek v
Yokohami.

V drugem četrtfinalnem obračunu se bosta danes pomerila južnoafriški Mamelodi Sundowns in japonska Kashima Antlers, v polfinalu pa zmagovalca v sredo čaka predstavnik južnoameriškega pokala libertadores Atletico Nacional iz Kolumbije.