Luka Dončić po veliki zmagi: 'Počutim se ...

gv
2 11.12.2016 11:50:25

Neverjetni Ramos (spet) pokazal, kako se to dela! (video)

Le kaj bi Real brez Sergia Ramosa!?

Španski branilec Sergio Ramos je še vrsto let steber obrambe madridskega Reala. Slovi predvsem po svoji neizprosnosti, posledica tega so tudi številni rumeni in rdeči kartoni, še bolj prav pa Realu pridejo njegovi zadetki. In glede na to, da igra na položaju branilca, je teh resnično veliko.

Ne nazadnje je Real do zadnjih dveh naslovov v ligi prvakov prišel s pomočjo njegovih zadetkov (verjetno se spomnite tistega iz leta 2014, ko je v 93. minuti z glavo izenačil na 1:1 in izsili podaljšek). Prejšnjo soboto je v izdihljajih obračuna na Camp Nouu z glavo premagal vratarja Barcelone in Madridčanom zagotovil točko, tokrat pa je nekaj podobnega storil še na Santiagu Bernabeuu.

Real je v soboto gostil Deportivo, pisala pa se je 92. minuta, ko je spet udaril Ramos. Španski branilec je po podaji s kota z glavo žogo poslal v gol in poskrbel za končnih 3:2, s čimer je Real pred Barcelono na lestvici španske lige ohranil šest točk prednosti.

Značke: ramos, sergio, real-madrid