Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

gv
gv
16 07.12.2016 12:11:39

Kakšna napaka sodnika! In to na največjem nogometnem odru - ligi prvakov (video)

Odpisani Dinamo Kijiv je Bešiktašu preprečil uvrstitev v osmino finala lige prvakov, navijači turškega velikana pa so jezni predvsem zaradi delivca pravice.

Bešiktaš je imel pred torkovim obračunom zadnjega kroga skupinskega dela lige prvakov lepo priložnost, da bi se uvrstil v osmino finala tega tekmovanja. A je povsem pogorel na gostovanju pri zadnjemu Dinamu iz Kijiva.

Prvi zadetek so Turki prejeli že v deveti minuti, nato pa je sledila sila sporna odločitev sodnika Craiga Thomsona. Škot je v 29. minuti izključil branilca Andreasa Becka, nad katerim bi pravzaprav moral piskati prekršek. Ta dogodek se je kot kaže močno poznal pri gostih, saj so do konca obračuna prejeli še pet zadetkov za končnih 6:0.