Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Namesto države bo služil zasebnik: 2,55 milijona...

rudi-mlakar Njena.si

Rudi tudi v zunanjem svetu vse bolj priljubljen

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

0 30.01.2024 06:46:30

Navijači norijo! Kar je Kidd o Dončiću izrekel pred tekmo in kar mu je potem naredil, je nerazumljivo!

Navijači imajo kljub zmagi Dallasa nad Orlandom kup vprašanj.

Dallas je v domači dvorani premagal Dallas s 131:129, slovenski zvezdnik Luka Dončić pa je k zmagi prispeval 45 točk, 15 asistenci in 9 skokov. Na parketu je preživel 43 minut igre, prav to pa je tisti podatek, ki je zmotil marsikaterega navijača Dallasa.

Trener Jason Kidd je namreč pred tekmo govoril o minutaži za slovenskega zvezdnika, ki je na zadnjih tekmah skupaj odigral 91 minut, to je 45 in pol minute na tekmo. Kar je veliko. Ogromno. "Ne moremo prenesti toliko pritiska na Dončića in mu dovoliti, da spet igra 46 minut, kot se je to zgodilo proti Sacramentu. Ne moremo se zanašati na to, da bo Luka rešil dan," je pred tekmo z Orlandom govoril Kidd. A že zelo hitro je snedel besedo. Dončić je na parketu resda preživel manj časa, a roko na srce ni veliko razlike med 43 in 46 minutami, kar so ugotavljali navijači Dallasa in da slovenski zvezdnik ne bo mogel dolgo igrati v tem tempu ...

Značke: dallas, dončić