Slovaški atentat in Slovenija: nasilje se vedno ...

Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Kate Middleton - okreva "skrita v raju!"

tacen kajak Ekipa24.si

Sava zalila del tribun v Tacnu! Močno deževje ni...

0 08.05.2023 07:33:45

Neverjetna drama! Jokić in lastnik Phoenixa sredi prerivanja, kar je po tekmi razkril srbski zvezdnik je šokiralo vse! (video)

Srbski zvezdnik se je znašel v središču dogajanja.

Nikola Jokić je v noči na ponedeljek odigral eno od svojih najboljših tekem v karieri, proti Phoenixu je dosegel 53 točk, kar pa ni bilo dovolj za zmago. Phoenix Suns so zmagali s 129:124 in serijo izenačili na 2:2.

Ne le po izjemni predstavi srbskega košarkarja, tekma močno odmeva tudi zaradi množičnem prerivanju prav tako z Jokićem v glavni vlogi. Dve minuti pred koncem druge četrtine je žoga priletela med navijače ob parketu, Jokić pa jo je želel takoj vzeti. Ta 'navijač' je najprej odrinil Jokića nato ga srbski zvezdnik odrinil nazaj, gospod pa je dramatično padel s stola. Kot se je kasneje izkazalo, je šlo za lastnika Phoenixa Mata Ishbio. Jokić pa je brez dlake na jeziku spregovoril, kaj si misli o tem dejanju. "Vem, kdo je ta gospod, ampak je navijač. Sedi ob igrišču, torej je navijač. On se me je prvi dotaknil in mislim, da nas mora liga zaščititi, ampak videli bomo," je bil oster Jokić.

Značke: denver, jokić