Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Ste videli to? Navijači Oklahome z majicami z ...

0 13.01.2023 06:51:07

Kakšna drama! Dončić proti LeBronu igral kar dva podaljška, zadel nori trojki, nato pa ... (video)

Dallas je gostoval pri Los Angeles Lakersih.

Po dveh zaporednih porazih Dallasa je ekipa iz Teksasa tokrat gostovala pri Los Angeles Lakersih načelu z LeBronom Jamesom. Da Dallas tokrat misli zelo resno, je bilo jasno že v prvi četrtini tekme, ko so domačine malodane ponižali in vodili že za 19 točk, tudi na polčas pa so Luka Dončić in druščina odšli z lepo prednostjo (59:46).

A Dallas je v drugem polčasu to prednost zapravil, tako da so domačini prvič po 2:0 povedli z 87:86. Sledila je prava drama, Lakersi so bili na pragu velike zmage, a je šest sekund pred koncem Luka Dončić zadel noro trojko za izenačenje na 101:101 in za podaljšek.

Tudi v prvem podaljšku je bila zgodba podobna: na obeh straneh je bilo veliko zapravljenih priložnosti, spet so bili domači v boljšem položaju, spet pa jih je rešil hladnokrvni Dončić, ki je zadel trojko za še drugi podaljšek. Takrat pa je končno Dallas pokazal zobe in na koncu dramatično tekmo dobil s 109:105.

Dončić je tekmo končal z novim trojnim dvojčkom: 35 točk, 14 skokov in 13 asistenc. Najboljši strelec Lakersov je bil Westbrook z 28 točkami, LeBron James ji je dodal 24.

Značke: lebron, dončić