Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Kmetija: Novi tekmovalci vas bodo prikovali pred ...

Ste videli to? Navijači Oklahome z majicami z ...

0 04.02.2018 08:04:00

NORO! Dragić se pripravlja na All-Star: ZLATI ZMAJ prikazal ENO NAJBOLJŠIH predstav! (video)

Slovenski košarkar Goran Dragić je z Miami Heat v ligi NBA gostoval pri Detroit Pistons, ki so zmagali s 111:107.

Pri domačih se je najbolj zkazal Andre Drummond s 23 točkami in 20 skoki, Blake Griffin pa je v zadnji minuti tekme zadel ključno trojko za zmago, še tretjo zaporedno za Detroit. Dragić je bil s 33 točkami najboljši strelec tekme in v pestrem sobotnem sporedu v ligi NBA zaostal zgolj za Anthonyjem Davisem (38 točk, New Orleans) in Rickyjem Rubiem (34, Utah).

Griffin je zadel trojko v zadnji minuti, 44 sekund pred koncem tekme, na katero je na drugi strani sicer izjemno odgovoril Dragić, ki so mu uspele štiri točke - 32 sekund pred koncem je zadel trojko in še prosto met, saj je bila nad njim storjena osebna napaka. Gostitelji so držali žogo, čas je tekel, Ian Smith pa je nato 14 sekund pred koncem zadel še eno trojko; skupno je k zmagi prispeval 25 točk.

Dragić je zbral 33 točk, kar je bilo največ na tekmi, dva skoka in šest podaj, kljub temu pa je Miami, ki je igral brez obolelega Hassana Whitesida, izgubil še tretjo tekmo zapored.

Naslednja tekma košarkarje Miamija čaka v ponedeljek, ko se bodo pred domačimi navijači pomerili z Orlandom.