Sum konflikta interesov na ministrstvu: nov zakon ...

rudi-mlakar Njena.si

Rudi tudi v zunanjem svetu vse bolj priljubljen

4 26.11.2017 11:58:43

NORO, tega se ne da opisati! 5 na 3, do konca še več kot deset minut, košarkarji Alabame pa naredijo TO! (video)

V ameriški ligi NCAA smo bili priča neverjetni tekmi.

Košarkarska ekipa univerze v Alabami je uprizorila neverjetno predstavo. Ko je na parketu prišlo do prerivanja, je vskočila cela klop, sodniki pa niso pokazali nobenega usmiljenja in izključili od prvega do zadnjega igralca.

Zaradi številnih tehničnih napak so košarkarji Alabame ostali z zgolj štirimi igralci, ki so lahko nadaljevali s tekmo, a še en udarec je sledil kmalu za tem. Ko je John Petty skoraj 11 minut pred koncem dvoboja staknil poškodbo gležnja, so ostali tako zgolj trije, ki so lahko igrali naprej.

Takrat je večino bremena na svoja pleča prevzel Collin Sexton, ki je tekmo končal s 40 točkami in petimi podajami. Nadvse zanimiv je tudi podatek, da je trojica nadigrala pet tekmecev, delni izid je bil 30:24, a Minnesota je na koncu vseeno slavila z 89:84.

"Collin Sexton bi lahko premagal celo ekipo sam. Tako dober je," je po tekmi dejal trener Minnesote Richard Pitino. Mladi košarkar je novinec, po letu 1978 pa je celo prvi košarkar, ki je dosegel vsaj 40 točk za ekipo iz Alabame.

Značke: ncaa, alabama