sveca Ekipa24.si

V hudi prometni nesreči na primorski avtocesti ...

0 14.10.2022 08:20:33

Kopitarjevi Kralji tudi na drugi tekmo nove sezone neuspešni

Ekipa Los Angeles Kings je v severnoameriški hokejski ligi NHL doma izgubila proti Seattle Kraken z 1:4. Slovenski kapetan Anže Kopitar za poražene gostitelje v 19 minutah in osmih sekundah ni dosegel točke, sprožil pa je tri strele na gol gostov.

Jaden Schwartz je goste povedel v vodstvo v šesti minuti, Alex Lafallo je po samostojni akciji izenačil dobri dve minuti pozneje. Brandon Tanev v sedmi minuti druge tretjine in Alex Wennberg v štirinajsti sta bila uspešna v nadaljevanju. Adam Larsson je ob koncu predzadnje minute tretjega dela tekme postavil končni izid.

Pred dvema dnevoma so Kings na uvodni tekmi nove sezone prav tako v domači dvorani s 3:4 klonili proti Vegas Golden Knights. Tretjo tekmo bodo igrali v noči na nedeljo po slovenskem času v Minnesoti.

Značke: hokej, nhl