Meghan - ljubosumni izpad? Ženski ukazala, naj se...

bk
bk
0 08.02.2018 13:41:32

Za RISI tudi generalka! Po velikem 'mučenju' v le dveh minutah zlomili domačine!

HZS
Slovenski hokejisti so v Seulu odigrali edino srečanje pred začetkom olimpijskih iger.

Za njih se te začnejo naslednjo sredo, ko se bodo v Pjongčangu pomerili z Američani.

Danes pa so v Inčeonu palice prekrižali z Južno Korejo, katero so premagali z 2:1.

Slovenci so bili veliko boljši tekmec, a premoči niso uspeli kronati z več zadetki. Še več, Korejci so v drugi tretjini prišli do vodstva z 1:0, šele v zaključku tekme pa sta Boštjan Goličič in Anže Kuralt poskrbela za preobrat in zmago Slovenije.

Trenerski štab je tokrat na led pošiljal naslednjo postavo: Gračnar, Pintarič, Muršak, Verlič, Urbas, Repe, Robar, Tičar, Jeglič, Sabolič, Podlipnik, Kovačevič, Goličič, D. Rodman, Pance, Vidmar, Kranjc, Kuralt, Mušič, Ograjenšek, Hebar, Pavlin.

Hokejska reprezentanca se bo po prespani noči preselila na prizorišče Iger.

Značke: goličič, kuralt, risi, hokej