Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Delovna akcija: Mojster Matjaž srečen v objemu ...

hu
hu
0 16.03.2018 08:17:47

BOŽANSKO: Kopitar enega najboljših večerov kronal z NEVERJETNIM zadetkom! Tega ne vidite vsak dan (video)

Anže Kopitar je še enkrat dokazal, da je trenutno eden najboljših posameznikov lige NHL.

Hokejisti Los Angeles Kings so davi v dvorani v ligi NHL premagali Detroit s 4:1, režiser pomembne zmage v boju za končnico pa je bil z golom in kar tremi podajami slovenski hokejist Anže Kopitar. Ta je letos dosegel že 29 golov in 51 podaj in je po sanjskem večeru z 80 točkami sedmi najboljši strelec lige.

Mrežo Detroita je po podaji Kopitarja v deveti minuti načel Paul La Due. Po 45 sekundah zadnje tretjine je izenačil Gustav Nyquist. Kopitar je v 47. minuti dosegel izjemen gol za 2:1, nato pa v 49. minuti do golov pomagal še Tylerju Toffoliju in Dustinu Brownu, ki sta zadela v razmaku 18 sekund.

Kralji so se z zmago povzpeli na sedmo mesto v zahodni konferenci. Po prostem dnevu bo naslednji tekmec v dvorani v Los Angelesu New Jersey, ki je na osmem mestu vzhoda in prav tako nujno potrebuje točke za končnico.