femme-fatale, femme-fatale-2023 Njena.si

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

0 19.12.2017 10:49:48

Kralji zanesljivo do zmage nad letalci

Hokejisti Los Angeles Kings so v ligi NHL gostovali pri Philadelphia Flyers in prišli do 21. zmage to sezono. Kralji so slavili s 4:1, kapetan Anže Kopitar pa je ostal brez strela proti vratom ali podaje. Najbolj se je pri zmagi izkazal Adrian Kempe z odločilnim golom v zadnji tretjini, vratar Jonathan Quick pa je zbral 36 obramb.

Kralji so se izkazali v Philadelphii in končali niz nepremaganosti letalcev, dolg kar šest tekem. Po enkrat so za zmago zadeli še Alec Martinez, Trevor Lewis in Tyler Toffoli, ki je dosegel že 16. gol v sezoni. Statistika Kopitarja je na dan, ko liga NHL praznuje 100. obletnico, ostala prazna.

Naslednja tekma kralje čaka v četrtek, ko bodo v domačem Staples Centru gostili Colorado Avalanche.

Kopitar je 39 točkami (17 golov, 22 podaj), ki jih je vpisal na 35 tekmah, osmi najučinkovitejši igralec lige NHL. V razvrstitvi zahodne konference pa so na vrhu izenačena kar tri moštva, Nashville, St. Louis in Los Angeles imajo po 46 točk. Kopitarjevi kralji vodijo v pacifiški skupini z dvema točkama prednosti pred novincem Vegasom.

Od petih ponoči onstran velike luže odigranih tekem so le kralji slavili zmago kot gostujoče moštvo, na preostalih štirih so zmagale domače ekipe. Hokejisti Boston Bruins so ponoči s 7:2 odpravili Columbus Blue Jackets, New Jersey Devils so bili s 5:3 boljši od Anaheim Ducks, Colorado Avalanche je svojo statistiko zmag izboljšal na tekmi proti Pittsburgh Penguins, medtem ko je kanadska ekipa Edmonton Oilers slavila proti San Jose Sharks.