Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Razpad monarhije? Veriga sramotnih neresnic

0 21.10.2017 21:15:58

SŽ Olimpija slavila v Zell am Seeju

Hokejisti SŽ Olimpije so v tekmi 12. kroga alpske lige v gosteh premagali Zell am See s 5:2 (1:0, 2:1, 2:1).

Ljubljanski hokejisti so se po porazu v prejšnjem krogu alpske lige v slovenskem derbiju z Jesenicami vrnili v zmagovalne tirnice, v gosteh so premagali Zell am See.

Matic Kralj se je v 10. minuti prvi vpisal na seznam strelcev in Olimpijo popeljal v vodstvo. Miha Zajc je po 28 sekundah igre v drugi tretjini z igralcem več na ledu zadel za 2:0, eno minuto in 47 sekund kasneje pa so Ljubljančani vodili že s 3:0, plošček je v avstrijski gol pospravil Andrej Hebar. Franz Wilfan je ob igralcu več v 25. minuti zadel za Zell am See.

V 44. minuti je Miha Pesjak zvišal prednost hokejistov iz slovenske prestolnice, Tommi Laine je v 51. minuti ob igralcu več na ledu znižal na 2:4, v 57. minuti pa je Črt Snoj zeleno-bele spet popeljal v prednost s tremi goli, to pa je bil tudi končni izid tekme.

Značke: hokej, sta