Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

0 06.02.2015 13:50:17

Flisar osvojil 21. mesto

Nikola Miljković
Smučar prostega sloga Filip Flisar je na tekmi svetovnega pokala v Arosi izpadel v osmini finala v krosu, in na koncu osvojil 21. mesto,

Gre za disciplino, v kateri je 25. januarja v Kreischbergu osvojil naslov svetovnega prvaka.

Zmagal je Šved Victor Oehling Norberg pred Rusom Sergejem Ridzikom in Francozom Bastienom Midolom

Flisar je v osmini finala v svoji skupini ciljno črto prečkal kot tretji za Norbergom in Francozom Jeanom Fredericom Chapuisom, ki sta na SP v Kreischbergu osvojila bron in srebro. Blaž Ogorelc je izpadel v kvalifikacijah z 38. dosežkom.

V ženski konkurenci je danes slavila Švicarka Fanny Smith pred Švedinjo Anno Holmlund in Francozinjo Ophelie David.