Edvard Steiner: srčen človek ali velik ...

au
au
0 05.12.2017 18:28:03

Kot mafija!! PLAČANEC sredi lokala UBIL olimpijca! Najprej ga je USTRELIL v koleno, POKONČAL pa ...

Kolumbijski športni svet ne more verjeti, da je izgubil enega svojih največjih draguljev.

Dvigalec uteži Edwin Mosquera Roa je več kot deset let tekmoval na največjih prvenstvih, dvakrat je osvojil zlato odličje na panameriških igrah, leta 2008 zaradi poškodbe na olimpijskih igrah ni nastopil, je pa lani v Riu osvojil peto mesto v svoji kategoriji.

To so le eni od dosežkov tega športnika, katerega življenje se je včeraj kruto  končalo. Medtem ko je sedel v lokalu v Palmiri, ga je namreč ubil najeti morilec.

Priče so povedale, da je Edwin stal ob šanku, ko se mu je približal moški in ga brez besed ustrelil v koleno. Olimpijec je padel na tla in se boril z bolečino, a kratek čas, saj naj bi 32-letnika morilec hitro ustrelil še v glavo.

Policija je ponudila približno 3400 dolarjev, za kakršnokoli informacijo, ki bi jo pripeljala do morilca.

Značke: kolumbija, umor, olimpijec