irving-doncic Ekipa24.si

'Moj brat!' Kakšne besede Kyrieja Irvinga o Luki ...

0 15.12.2019 21:33:25

Novogoričankam derbi s Šempetrom

Odbojkarice GEN-I Volleyja so v zaostali tekmi 5. kroga 1. DOL za ženske doma premagale Sip Šempeter s 3:2 (18, -19, -21, 24, 12).

Novogoričanke so imele priložnost, da se vsaj začasno zavihtijo na sam vrh prvenstvene razpredelnice. Z zmago 3:0 ali 3:1 bi z dvema tekmama več prehitele Novo KBM Branik, a jim tega ni uspelo.

Prvi niz so sicer dokaj gladko dobile, druga dva izgubile in bile na pragu poraza. Še posebej, ker so tudi na začetku četrtega niza zaostajale. Toda še pravočasno so strnile svoje vrste, prišle do preobrata, sedme zmage v prvenstvu ter dveh točk, borbenim Šempetrankam, ki so pred končnico četrtega niza zaostajale z 18:22, a nato izenačile na 24:24, pa so prizadejale tretji poraz.

Za obe ekipi je bil dvoboj generalka pred sredinima povratnima tekmama evropskih pokalov, na kateri odhajata z zaostankom s prvih tekem. Novogoričanke bodo v pokolu Cev poskušale presenetiti belgijski Oostende, Šempetranke pa v pokalu challenge avstrijski Linz.

Značke: odbojka, dp