Poroka na prvi pogled: Kaj je razlog za Olgine ...

irving-doncic Ekipa24.si

'Moj brat!' Kakšne besede Kyrieja Irvinga o Luki ...

0 06.06.2018 22:07:21

Nizozemci znova premočni

Slovenska moška odbojkarska reprezentanca je v šestem, zadnjem krogu zlate evropske lige doživela peti poraz. V Mariboru je z 1:3 (-19, -23, 23, -14) izgubila z Nizozemsko. Slovenija je že pred to tekmo izgubila vse možnosti za napredovanje, ligo pa končala na zadnjem mestu v skupini B, kjer sta igrali še Ukrajina in Turčija.

Slovenci so pred tremi dnevi po štirih zaporednih porazih v tem tekmovanju dosegli prvo zmago, ko so v Mariboru s 3:2 (20, -21, -21, 23, 14) premagali Ukrajino.

Danes je bila domača reprezentanca blizu v drugem nizu, ko je vodila do 19. točke, pozneje pa so gostje naredili preobrat. Drugače je bilo v tretjem, ko so domači znižali zaostanek, ujeli tekmece in nato zmagali, v zadnjem nizu pa nato niso imeli pravih možnosti in Nizozemska si je zanesljivo priborila zmago.

Značke: odbojka, sta