Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

0 01.03.2018 21:10:08

Ljubljančani najprej osupnili močne Ruse, nato pa ...

Odbojkarji ACH Volleyja so pokazali veliko mero borbenosti.

Odbojkarjem ACH Volleyja v povratni tekmi pokala četrtfinala pokala Cev proti ruskemu Belgorodu ni uspelo pripraviti senzacije. Čeprav so na povratni tekmi dobili prvi niz, so Rusi v nadaljevanju pokazali svojo moč. Ko so gostje dobili izenačen tretji niz, je bilo jasno, da se bodo uvrstili v polfinale, saj so prvo tekmo dobili s 3:0.

ach af
Ljubljančani so pokazali veliko borbenosti, nevtralizirali so ruski servis, imeli priložnosti, da bi favoritom še bolj otežili delo, toda na koncu je vendarle do izraza prišla kakovostna premoč Rusov, ki so kljub ne najboljšemu pristopu v tekmo prišli do zmage s 3:1 (-23, 21, 26, 19).

Značke: odbojka, sta