Ekipa
Ekipa
© 2026 Salomon d.o.o. Vse pravice pridržane
tk
tk
10. 04. 2026 · 07:08
08:32
Deli članek:

Dončić se je oglasil iz Španije, to je povedal o svojem okrevanju

Trener Lakersov JJ Redick je pred tekmo z Golden Statom povedal, da se je slišal z Luko Dončićem, ki je še vedno v Španiji.

Če želite ostati v središču športnega dogajanja, naj bo Ekipa vaš prednostni vir na Googlu.

Google logo
Ekipa logo

Nastavi

Navijači Lakersov nestrpno pričakujejo kakšno novico glede vrnitve Luke Dončića na parket in glede njegovega okrevanja. Slovenski zvezdnik se je namreč odločil za posebne metode zdravljenja, ki mu jo omogočajo v Španiji, upa, da bodo uspešne in da se bo uspel vrniti preden se sezona Lakersov konča. 

Pred tekmo z Golden Statom, ki so jo jezerniki dobili s 119:103, je trener JJ Redick razkril, da se je po telefonu pogovarjal z Dončićem, po njegovih besedah je Luka relativno v dobrem razpoloženju in dela vse, kar lahko, da okreva. O tem, ali je zdravljenje pospešilo njegovo okrevanje in kdaj se bo vrnil v Los Angeles, kakopak ni želel govoriti. 

Glede na to, da je bila prvotna napoved, da bo moral Dončić počivati 4-6 tednov, bo že to, da se bo sploh vrnil na parket pred koncem sezone, pravi mali čudež. Sploh, ker bodo Lakersi brez njega in Reavsa težko preskočili katerokoli ekipo, ki jo bodo dobili v prvem krogu končnice (skoraj zagotovo bo to Houston).