Avtor selfija v velikih težavah: zaradi vdora na ...

Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Razpad monarhije? Veriga sramotnih neresnic

0 03.10.2022 13:22:31

Polom Uniteda pri Cityju, trener pa 'pozabil' na Ronalda! Zakaj? To pojasnilo ten Haga trese svet!

Znan je razlog, zaradi katerega je Cristiano Ronaldo polom proti Manchester Cityju spremljal zgolj s klopi z rezerve.

Manchester United je na gostovanju pri mestnemu tekmecu Cityju doživel pravo katastrofo. Rdeči vragi so klonili s kar 3:6, številne pa je razjezila odločitev trenerja Erika ten Haga, ki priložnosti za igro ni ponudil Cristianu Ronaldu.

Portugalec je od prve do zadnje minute sedel na klopi za rezerve in z muko spremljal dogajanje na zelenici, po številni vprašanjih, zakaj sploh ni zaigral, pa je trener Uniteda podal pojasnilo, ki močno odmeva.

"Naša predstava je bila nesprejemljiva. Česa takšnega nisem pričakoval. Na prejšnji tekmah je ekipa pokazala napredek, žal se to danes ni poznalo na igrišču. Ko igraš proti takšni ekipi, kot je Manchester City, moraš dati vse od sebe. Ronaldo? Nisem ga poslal v igro iz spoštovanja do njega in njegove velike kariere," je pojasnil ten Hag, ki bi Portugalca v malce drugačnih okoliščinah v igro poslal v drugem polčasu, že v prvem polčasu pa je United zaostajal z 0:4.

Značke: ronaldo, ten-hag, united