kolo sreče Njena.si

Znani tekmovalec kviza pokvaril slavno Kolo sreče

Prihajajo Luka 3! Dončić bo kmalu predstavil ...

0 30.03.2023 08:42:34

Razočarani Dončić po novem porazu tudi o skrivnostnem sestanku: Dobili smo se jaz, Irving in Kidd. Bilo je ...

Luka Dončić ne zna pojasniti, kaj se dogaja.

Košarkarji Dallasa so utrpeli nov poraz. Na gostovanju pri Philadelphii so bili v igri za zmago, v prvem polčasu vodili že z 12 točkami razlike, na koncu pa se je zgodil že velikokrat viden scenarij, po katerem so morali tekmecem priznati premoč.

Slovenski zvezdnik Luka Dončić je za teksaško ekipo v 37:10 minute dosegel 24 točk, deset skokov in osem podaj. Dallas je trenutno na enajstem mestu v zahodni konferenci in nima zagotovljenega mesta v končnici, naslednjo tekmo pa bo igral v noči na nedeljo, ko bo gostoval v Miamiju.

Slovenec je bil po novem porazu bolj redkobeseden, a puške še ni vrgel v koruzo. "Še imamo možnosti za preboj v končnico. In dokler je tako, ne smemo obupati," je po porazu v Philadelphii dejal 24-letni Dončić in spregovoril tudi o sestanku, na katerem so bili on, Kyrie Irving in trener Jason Kidd. "Dobili smo se jaz, Irving in trener. Samo mi trije. Bilo je dobro. Ampak to ni cela ekipa, vsi se moramo bolj potruditi," je dejal Dončić, Kidd pa je o tem dejal le to, da bodo morali naslednjič biti na sestanku vsi igralci.

Značke: dallas, dončić