Racman na Dobu: kdo od znanih menedžerjev je pred...

Skrito v raju: Del ekipe iz zakulisja kar preveč ...

Uau! Luka razkril, koliko avtomobilov ima trenutno...

0 31.01.2023 06:19:31

Lukaaaaa! Dončić po poškodbi z neverjetnim dosežkom, o tem govori cel svet!

Luka Dončić se je vrnil po poškodbi gležnja.

Navijači Dallasa so že pred tekmo z Detroitom glede na izboljšan status Luke Dončića upali, da bo njihov ljubljenec po poškodbi gležnja vsaj za kakšno minuto stopil na parket. Nihče pa si ni upal napovedati njegove vrnitve v takšnih razsežnostih. Triindvajsetletnik je pred domačimi navijači s 53 točkami popeljal Dallas Mavericks do zmage s 111:105. V 36 minutah je izjemnemu strelskemu dosežku dodal osem skokov, pet podaj in dve ukradeni žogi

Košarkarji Dallasa so zaostajali proti Detroitu, nato pa je vajeti prevzel Dončić, v pomoč pa mu je bil tudi Spencer Dinwiddie, ki je deset od svojih skupaj 12 točk dosegel v zadnji četrtini. Skupaj sta zrežirala preobrat za zmago. Kaj storiti, ko Dončić igra na tej ravni, so se spraševali pri agenciji AFP. Ni veliko možnosti. In težava njegovih tekmecev je, da se to dogaja vse pogosteje. To je že četrtič v tej sezoni, da je Dončić dosegel vsaj 50 točk na tekmi.

Dončić je na poti do izjemnega zbira v prvi četrtini dosegel 24 točk, v tretji pa 18. Drugi strelec lige NBA s povprečjem 33 točk na tekmo se je vrnil, potem ko si je zvil levi gleženj prejšnji četrtek proti Phoenixu in nato izpustil tekmo proti Utahu.

Značke: luka-dončić, dallas