49-letnik na stopnišču napadel 50-letnico, jo ...

Meghan - ljubosumni izpad? Ženski ukazala, naj se...

0 21.03.2023 06:21:46

Joj, joj, joj, kaj počne Dallas! Spet se jim je to zgodilo, stanje na lestvici pa vse bolj zaskrbljujoče! (video)

Dallas je v ligi NBA zabeležil nov poraz.

Ekipa Luke Dončića je v noči na torek zabeležila nov poraz v ligi NBA. Dallas je na gostovanju pri Memphisu izgubil s 108:112, kar je bil že tretji poraz v zadnji osmih dnevih proti isti ekipi. Še bolj boleče je spoznanje, da so tudi tokrat zmago zapravili v zadnji četrtini. Dallas je imel pred zadnjim delom igre 13 točk naskoka, česar pa varovanci Jasona Kidda niso znali zadržati. Memphis je zadnjih 12 minut igre dobil z 29:12, zmaga pa je posledično ostala doma.

Luka Dončić zaradi poškodbe stegenske mišice tudi tokrat ni igral, ob odsotnosti Slovenca pa je bil prvi strelec Dallasa Kyrie Irving, ki je dosegel 28 točk, ravo toliko jih je prispeval tudi član Memphisa Jaren Jackson.

Dallas je po novem porazu na sedmem mestu v zahodni konferenci, od 10. mesta, ki še vodi v dodatne kvalifikacije za končnico, pa ga loči le še en poraz.

Značke: dallas, dončić