Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

0 03.12.2022 21:09:54

Luka Dončić blestel (tudi) v New Yorku! Kako enostavna je košarka v izvedbi slovenskega čarovnika ... (video)

Košarkarji Dallasa znova pri 50-odsotnem izkupičku.

Košarkarji Dallas Mavericks so dosegli tretjo zmago v zadnjih devetih nastopih v ligi NBA in so znova pri 50-odstotnem izkupičku 11-11. V Madison Square Gardnu na Manhattnu so premagali New York Knicks s 121:100. Luka Dončić je v slabih 30 minutah na parketu ob metu 11:21 dosegel 30 točk, trojke 4:9, in zbral osem skokov ter sedem podaj. Dallas, ki je ob polčasu zaostajal za sedem točk, je tretjo četrtino dobil z 41:15. Dončić je v tem delu igre dosegel 17 točk, v celotnem obračunu pa je zablestel z nekaj izjemnimi akcijami in podajami. Kako enostavna je košarka, ko jo igra slovenski zvezdnik …

Z zmago se je Dallas povzpel na deveto mesto na zahodu, v prihodnjih sedmih dneh pa ga čakajo tri sila zahtevne tekme. Najprej s torka na sredo po slovenskem času doma proti vodilnemu moštvu zahoda, Phoenix Suns, nato pa v gosteh s tretjo ekipo zahoda Denver Nuggets z Vlatkom Čančarjem ter z drugo na vzhodu Milwaukee Bucks.