Kourtney Kardashian ponosna na telo, ki ji je dalo...

poroka rudi marjetka Njena.si

Marjetko in Rudija razdvojili, a sta našla pot ...

0 17.10.2021 08:06:17

Dva proti ŠESTIM, Kopitar pa ... Slovenec blesti na začetku sezone, navijači na NOGAH, škoda le za poraz! (video)

Hokejisti Los Angeles Kings so v domači dvorani Staples Center po zmagi na uvodu nove sezone severnoameriške lige NHL tokrat izgubili drugo tekmo sezone, potem ko so z 2:3 klonili proti Minnesota Wild.

Vnovič pa je odlično formo potrdil slovenski as kraljev Anže Kopitar, ki je v 22:21 minute dosegel gol in podajo in ima z dveh tekem že sedem točk in je trenutno s Stevenom Stamkosom najučinkovitejši igralec lige.

Kopitar je bil podajalec pri prvem zadetku na tekmi Viktorja Arvidssona z igralcem več za vodstvo domače ekipe, med strelce pa se je kapetan kraljev vpisal v zadnji tretjini, ko je po podaji Drewa Doughtyja zadel za znižanje izida 2:3. Več kraljem tokrat ni uspelo.

Kralje zdaj čaka gostovanje pri Nashville Predators.

Značke: nhl, hokej