Novi poslanci: "udbovec", strokovnjak za zvonove, ...

Ana Praznik Njena.si

Ana Praznik vitkejša na male ekrane?

0 05.10.2019 20:29:30

Hokejisti Jesenic prekinil niz porazov

Hokejisti Sija Acronija Jesenic so se v alpski ligi vrnili v zmagovalne tirnice. Potem ko so izgubili zadnji dve tekmi, so tokrat pred domačimi gledalci premagali Vienno Capitals s 5:2 (1:1, 1:0, 3:1).

Tekma se za Jeseničane ni začela dobro, saj so zadetek prejeli po pičlih desetih sekundah igre. Do izenačenja so prišli šele ob koncu prve tretjine, ko je zadel Jaka Ankerst, na vodstvo pa so morali čakati še dvajset minut, ko je bil natančen Gašper Glavič. Na začetku zadnje tretjine so preko Ankersta in Jake Šturma še dvakrat zadeli mrežo gostov in rešili vprašanje zmagovalca. Zadnji zadetek na tekmi za 5:2 je v 58. minuti dosegel Nik Grahut.

Za Jeseničane, ki so se s tretjo zmago v petih tekmah pomaknili v zgornjo polovico osemnajstčlanske lige, je bila to druga od štirih domačih tekem v nizu, 10. oktobra bodo gostili Val Gardeno, dva dni pozneje pa Ritten.

Značke: hokej, sta