Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Afera Dars: poslanca NSi na policiji preverjala, ...

matjaž-štraus Njena.si

Delovna akcija: Mojster Matjaž srečen v objemu ...

1 17.01.2019 22:18:31

Bila je na PRAGU PORAZA, nato je Olimpiji USPEL PREOBRAT!

Hokejisti SŽ Olimpije so v tekmi alpske lige v gosteh premagali Zell am See s 3:1 (0:0, 0:1, 3:0).

Hokejisti Olimpije so prejšnji teden doživeli prvi poraz po 11 zaporednih zmagah, na domačem ledu so morali priznati premoč vodilnemu Pustertalu po kazenskih strelih, čeprav so že vodili z 2:0.

Danes so Ljubljančani gostovali pri Zell am Seeju, ekipi iz spodnjega dela lestvice, in po preobratu v zadnji tretjini prišli do novih treh točk. Domači so povedli v 26. minuti, gostje pa so nato pritiskali in skušali priti do zadetka. Uspelo jim je v zadnjih minutah, najprej je Gal Koren v 53. minuti zadel, ko je imela ljubljanska ekipa na ledu igralca manj, potem pa je Žan Jezovšek v 59. minuti z drugim golom gostov poskrbel za preobrat.

Pri Zell am Seeju so minuto in pol pred koncem iz vrat potegnili vratarja in skušali priti do izenačenja, kar pa je izkoristil Gregor Koblar in v zadnji minuti potrdil ljubljansko zmago, s katero so se zmaji utrdili tik pod vrhom prvenstvene lestvice, na tretjem mestu imajo enako število točk kot drugi Ritten (65), Pustertal je s 84 prepričljivo prvi.

Naslednji dvoboj čaka ljubljanske hokejiste v soboto, ko bodo gostovali v Kitzbühlu.

Značke: hokej, olimpija, ahl