Branilec Janeza Janše: takšne argumente najde ...

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

Prihajajo Luka 3! Dončić bo kmalu predstavil ...

0 03.02.2018 23:00:27

Jeseničani brez težav slavili v Fassi

Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v tekmi alpske lige v gosteh premagali Fasso s 5:1 (2:0, 0:0, 3:1).

Za Jeseničane so zadeli Erik Svetina (11.), Aleksander Magovac (11.), Nejc Stojan (43.), Gašper Glavič (44.) in Miha Logar (46.).

Slovenski prvaki niso imeli večjih težav s predzadnjo ekipo lige. Po hitrih zadetkih v prvem delu so nato sicer potrebovali več časa, da so spet napolnili mrežo domačih, ki so se ob številnih strelih tekmecev dolgo uspešno branili, potem pa so v le treh minutah zadnje tretjine s še tremi zadetki stvari postavili na pričakovano mesto.

Jeseničani so danes odigrali zadnjo tekmo pred olimpijskim premorom v alpski ligi za slovenska kluba, nadaljevali bodo šele konec februarja, imajo pa še tri tekme rednega dela. Z novimi tremi točkami so se še utrdili na tretjem mestu lestvice.

Zadnja tekma pred OI pa železarje čaka v ponedeljek, ko bo na sporedu povratna polfinalna tekma državnega prvenstva, na njej pa bodo branili zmago in prednost s prvega dvoboja v Celju s 4:2.

Značke: hokej, sta