andreja-špeh Njena.si

Andreja Špeh iz MasterChefove kuhinje na Japonsko

0 14.01.2018 20:29:02

SŽ Olimpija izgubila v Salzburgu

Hokejisti Red Bull Juniors so v tekmi alpske lige premagali SŽ Olimpijo s 4:1 (1:0, 1:0, 2:1). Častni zadetek za Ljubljančane je v 51. minuti dosegel Gal Koren.

Mladi Salzburžani so že drugič letos premagali Olimpijo. Tokrat je bila zmaga Avstrijcev izdatnejša. Najkasneje v 45. minuti, ko je zadel Nico Feldner, je bilo danes jasno, da bosta obe točki ostali doma.

Ljubljančani, ki so v soboto visoko izgubili na Jesenicah (7:2), pa bodo morali razmisliti, kako naprej. Sredstev za okrepitve v zmajevem brlogu bržkone ni. Pri Olimpiji se zato trudijo z zamenjavo prvega moža stroke.

Ekipo sta v Avstriji namesto Andreja Brodnika že vodila Matej Hočevar in Jure Vnuk, uprava kluba pa obljublja, da bo do torka uredila trenersko vprašanje.

Vsekakor se Olimpiji mudi, saj moštvo čaka naporen tekmovalni ritem. Lažji bo sredin četrtfinalni obračun DP z Mariborom, že prihodnjo soboto pa Ljubljančani v okviru alpske lige odhajajo na gostovanje k Sterzingu.

Značke: hokej, olimpija