Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

Tekmovalci Kmetija 2023 Njena.si

Tekmovalka Kmetije se je poročila

0 01.12.2017 22:07:31

SŽ Olimpija v zadnjih minutah izgubila proti Bregenzerwaldu

Hokejisti SŽ Olimpije so v tekmi alpske lige v gosteh izgubili z Bregenzerwaldom z 2:5 (2:0, 0:1, 0:4).

Za Ljubljančane sta zadela Luka Ulamec v sedmi in Andrej Hebar v 13. minuti.

Hokejisti SŽ Olimpije so v prejšnji tekmi doma premagali Asiago s 4:0, potem ko so močno pritisnili v zadnji tretjini in dosegli tri gole. Dobro strelsko formo so prenesli tudi na začetek današnjega dvoboja na vzhodu Avstrije.

Proti Bregenzerwaldu so gostje lovili tudi priključek na drugo mesto lestvice, nove tri točke bi jih izenačile z Rittnom (44), prvi so s 45 Jeseničani.

Na začetku prvega dela je goste v vodstvo popeljal Ulamec, vodstvo pa je že po nekaj sekundah domače kazni v 13. minuti povečal Hebar. A pozneje se je strelsko ustavilo, domači so bili vse nevarnejši, vse več dela pa je imel tudi ljubljanski vratar Robert Kristan.

Napade domačih so slovenski hokejisti odbijali do sredine zadnjega dela, potem ko so domači sredi tekme dosegli prvi gol. A v pičli minuti in pol med 54. in 55. so nato igralci Bregenzerwalda dosegli tri zadetke ter razblinili upe Olimpije, da bi domov prinesla vsaj točko. Poskus brez vratarja pa so ob koncu domači kaznovali še s petim zadetkom.

Naslednjo tekmo bodo Ljubljančani igrali v torek, ko bodo spet gostovali, njihov tekmec bo Feldkirch.

Značke: hokej, sta