49-letnik na stopnišču napadel 50-letnico, jo ...

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

0 29.11.2017 22:44:05

Železarji položili orožje

Martin Metelko
Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v tekmi alpske lige po podaljšku izgubili z Rittnom z 2:3 (0:0, 1:1, 1:1; 0:1).

za Jeseničane sta zadela Luka Bašič v 33. in Blaž Tomaževič v 43. minuti.

Jeseničani so se po zmagi nad drugi ekipo Celovčanov pred dnevi prebili na vrh lestvice, danes pa jih je čakal derbi z drugim moštvom alpske lige ter prvaki tega tekmovanja. Pred več kot 700 navijači so se slovenski hokejisti dobro odrezali večji del tekme in vodili še sredi zadnje tretjine, na koncu pa so zmago izpustili iz rok in se morali po podaljšku zadovoljiti zgolj s točko.

Po zadetkih v drugi tretjini in na začetku zadnje, slednjega je z igralcem več dosegel Tomaževič, je kazalo, da bodo domači uprizorili preobrat, toda izenačena tekma se je še enkrat obrnila, vratarja Clarka Saundersa (tekmo je končal s 35 obrambami, njegov tekmec na drugi strani Patrick Kileen pa z 41) pa so gostje za izenačenje premagali v 51. minuti.

Odločitev je nato padla v podaljšku, ko je v 64. minuti zadel Daniel Tudin. Kljub porazu so Jeseničani še pred Rittnom na vrhu lestvice, a imajo zdaj le še točko prednotsi.

Zdaj železarje čaka dalji premor v alpski ligi, naslednjo tekmo bodo igrali sredi decembra, ko jih čaka nov slovenski obračun s SŽ Olimpijo.

Značke: hokej, sta