Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

0 04.11.2017 23:01:17

SŽ Olimpija v gosteh premagala podprvake lige AHL

vszi
Hokejisti SŽ Olimpije so v 16. krogu alpske lige v gosteh premagali Asiago s 4:3 (2:1, 1:1, 1:1).

Ljubljančani so tekmo proti aktualnemu podprvaku začeli izvrstno in povedli z 2:0 po golih Mihe Zajca in Nika Grahuta. Malce pred koncem prve tretjine je domače v igro vrnil Anthony Bardaro.

V sedmi minuti druge tretjine sta zadeli obe ekipi in tako ostali v stiku, za Ljubljančane je bil najprej uspešen Črt Snoj, za gostitelje pa slabe pol minute pozneje Giulio Scandella.

V 41. minuti je Uroš Batič znova poskrbel za dva gola prednosti Olimpije, Enrico Miglioranzi je v 48. minuti še približal domačine na gol zadetka, a to je bilo vse, kar so zmogli.

Ljubljančani so tako dosegli deveto zmago po rednem delu in so med tremi najboljšimi klubi na lestvici, s tremi tekmami več imajo toliko točk kot Jeseničani, torej sedem manj od vodilnega Rittna.

Značke: hokej, olimpija