Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

0 30.09.2017 09:55:38

Jeseničani nadaljujejo zmagoviti niz

Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v tekmi 6. kroga alpske lige premagali Lustenau z 2:1 (1:1, 0:0, 1:0).

Za Jeseničane sta zadela Miha Logar v 16. minuti in Luka Kalan v 56.

Jeseničani so v zadnjih treh krogih po uvodnem spodrsljaju na domačem ledu, ko so izpustili vodstvo s 3:0 proti Asiagu in izgubili po podaljšku, nanizali tri zmage in se pomaknili pod vrh lestvice. Danes je bil njihov tekmec Lustenau, po izenačeni in negotovi tekmi pa so domači v končnici prišli do zmagovitega gola in novih treh točk.

Domači so lovili zaostanek v prvi tretjini, izenačil je Logar, v nadaljevanju pa se je izkazal tudi vratar Clarke Saunders, ki je tekmo končal s 37 obrambami. Pet minut pred koncem je ob prednosti igralca več za vodstvo poskrbel Kalan, železarji pa so se nato znali ubraniti, čeprav so imeli tekmeci do konca dvoboja dve prednosti igralca več.

V naslednjem krogu bodo Jeseničani igrali 4. oktobra doma s Kitzbühlom.

Značke: hokej, sta