Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Namesto države bo služil zasebnik: 2,55 milijona...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

0 07.05.2023 16:29:47

Novomeščanom mali finale v Ormožu

Rokometaši Krke so po zmagi nad Koprom z 28:21 (17:12) osvojili tretje mesto na zaključnem turnirju za pokal Slovenije v Ormožu. Finalna tekma med Celjem Pivovarno Laško in ormoškim Jeruzalemom se bo pričela ob 17.30.

Koper - Krka 21:28 (12:17)
* Dvorana Hardek, gledalcev 300, sodnika: Hotko in Miklavčič.
* Koper: Jelovčan, Đurica, Morato, Žagar 5 (1), Furlan, Poklar 2, Konjevič, Bekrić 1, Moljk 3, Beganović, Vujović 2, Zugan 1, Sanabor, Marić 1, Kete 2, Breznikar 2, Bratkovič 2 (2).
* Krka: Rauh, Brajer, Blaževič, Bradeško 1, Avsec 3, Majstorović, Grojzdek, Knavs 11 (4), Vukić, Stanojević 4, Rašo 2, Lončar, Nosan 5, Kukman 1, Windischer 1, Matko.
* Sedemmetrovke: Koper 6 (3), Krka 4 (4).
* Izključitve: Koper 8, Krka 6 minut.

* Rdeči karton: Knavs (51.).

Dolenjci so temelje za zmago postavili v končnici prvega polčasa. V 20. minuti je bila tekma povsem odprta, nato pa so Novomeščani pri izidu 8:8 naredili delni izid 9:4 in se na veliki odmor odpravili s prednostjo petih golov (17:12).

V drugi polovici tekme so vseskozi imeli pod nadzorom tekmece z Obale, največ pa so vodili za osem golov (26:18).

Pri Krki je bil najbolj učinkovit Uroš Knavs z enajstimi, pri Kopru pa Matevž Žagar s petimi goli.

Značke: rokomet, pokal, slovenija