Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Mojster Jure: Žena in otroci so moje življenje

ru
ru
33 17.01.2018 21:02:52

SPET RDEČ KARTON SLOVENCU! Spet sporen! In spet po OGLEDU POSNETKA! Hrvaška sodnika prav tako gledala ekran in ...

Slovenija resnično nima sreče s sodniki, še manj pa z ogledovanjem posnetkov.

Hrvaška sodnika sta z neposrednim rdečim kartonom izključila Gregorja Potočnika v akciji, ki bi preprosto morala prinesti zgolj izključitev za dve minuti. Slovenski rokometaš je resda z roko segel v obraz črnogorskega nasprotnika, a nikakor ni šlo za grob udarec in še manj za ogrožanje vratu ter rokometaševega zdravja, kot sta kazala sodnika in kot velevajo rokometna pravila.

Zanimivo pa je, da sta hrvaška delivca pravice tako odločitev sprejela po tem, ko sta si ogledala posnetek. Da, točno na tistem ekranu, v katerega sta buljila Litovca. Že prej sta z ogledom posnetka Sloveniji razveljavila zadetek, a če je bila ta odločitev verjetno pravilna, rdeči karton zbuja ogromno dvomov.

Slovenija je sicer prvi polčas proti Črni gori po trdem boju dobila z izidom 14:13.