Erika Žnidaršič izgubila živce: kako je ...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

0 09.10.2016 14:20:21

Slovenke še drugič izgubile z Madžarkami

Grega Wernig
Slovenske rokometašice so v tednu Evropske rokometne zveze danes odigrale še zadnjo, četrto pripravljalno tekmo. V madžarskem Siofoku so se v tekmi za zaprtimi vrati in nekoliko prirejenim igralnim časom pomerile z gostiteljicami in izgubile z 28:40.

V reprezentancah Slovenije in Madžarske, ki sta eno tekmo odigrali že v soboto, takrat so bile gostiteljice v Siofoku boljše z 32:22, so se danes dogovorili za nekoliko drugačno izvedbo tekme, ki je trajala trikrat po 25 minut.

Po prvi tretjini je bil izid 13:13, po drugi 27:23, v zadnji, ko je slovenski strateg Uroš Bregar ponudil priložnost predvsem mlajšim, pa so domače pobegnile in na koncu zmagale s 40:28. Danes v slovenski vrsti zaradi manjše poškodbe ni igrala Nina Jeriček, prav tako pa ni bilo Polone Barič, ki si je v soboto zvila gleženj.

Najboljša strelka je bila v slovenski ekipi Barbara Lazović z osmimi goli, pet jih je dosegla Lea Kranjc.

Slovenke so pred tekmama z Madžarkami že igrale dve tekmi s Češko na Ptuju, enkrat so zmagale, enkrat pa izgubile.