Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Ojoj! Kaj je zgrešil veliki zvezdnik Maribora, ...

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

0 14.11.2020 20:05:52

Celjani doma visoko premagali Koper

Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v 9. krogu lige NLB premagali Koper s 36:21 (18:5).

* Dvorana Zlatorog, brez gledalcev, sodnika: Satler in Pukšič.
* Celje Pivovarna Laško: Ivić, Strašek, Cvetko 2, Razgor 3 (1), Marguč 4, Šarac 3, Grošelj, Poteko, Kodrin 10, Horžen, Grebenc 1, Kljun, Mlakar 2, Leban, Novak 10 (1), Načinović 1.
* Koper: Jelovčan, Moljk, Dolenc 1, Žagar, Pavlović 2, Poklar 5 (1), Moljk 1, Smolnik, Muminović, Zugan 2, Sanabor, Makuc 6, Kete 1, Breznikar 3, Štavar.
* Sedemmetrovke: Celje Pivovarna Laško 3 (2), Koper 2 (1).
* Izključitve: Celje Pivovarna Laško 6, Koper 4 minute.

Slovenski prvaki so v dvorani Zlatorog povozili Koprčane, z osmo zmago v nizu pa - ob tekmi več - zadržali dve točki prednosti pred prav tako "brezmadežnimi" Trebanjci, ki so na dosedanjih sedmih tekmah dosegli prav toliko zmag.

Izbranci domačega trenerja Tomaža Ocvirka so prvi polčas odigrali v izjemno visokem ritmu in bili za nekaj razredov boljši od tekmecev z Obale. Polčas so zaključili z vodstvom 18:5, v drugi polovici tekme pa se je prepad med njimi in Koprčani le še povečal.

V celjski ekipi, ki se bo v sredo v ligi prvakov v gosteh pomerila s francoskim Nantesom, sta bila najbolj učinkovita Tilen Kodrin in Domen Novak, ki sta dosegla po deset golov, v koprski pa Andraž Makuc s šestimi zadetki.

Celjska ekipa bo v prihodnjem krogu gostila Gorenje Velenje, koprska pa Urbanscape Loko.

Značke: rokomet, dp